Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

 

Dan je prostě takový, za ta léta jsem si už zvykla," prohlásila suše Mirjam na party po premiéře Tajemství. A zatímco Dan surfoval po netu, Mirjam se věnovala hercům muzikálu. Nejdelší dobu v její náruči setrvala zpěvačka Lucka Vondráčková.

Mirjam je úžasná žena, jsem ráda, že jsme kamarádky," tvrdí Lucka, která se s režisérkou spřátelila během natáčení filmu Kvaska. A vzhledem k tomu, že Mirjam podle Kvasky připravuje muzikál, je téměř jisté, že stejně jako ve filmu bude mít Vondráčková i na prknech Divadla Kalich hlavní roli.

„Samozřejmě bych byla ráda, ale zatím je předčasné o tom mluvit," říká vyhýbavě zpěvačka, která si neodpustila poznámku, že chlapa pořád nemá a ani žádného nehledá.

Návrat muzikálového dramatu Daniela Landy Tajemství na repertoár pražského Divadla Kalich doprovázelo předání multiplatinových desek za prodej CD a DVD s tímto titulem. Ke slavnostnímu aktu došlo přímo na jevišti v rámci závěrečné děkovačky za přítomnosti všech herců, ale bez účasti samotného autora, kterého zdržela práce v nahrávacím studiu na připravovaném albu. Za Landu si vzácné trofeje převzala jeho manželka, režisérka Tajemství Mirjam Landa a ředitel Divadla Kalich Michal Kocourek.

Obrazek

Obrazek