Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Nový muzikál Touha Mirjam a Dana Landových se již příští pondělí představí divákům. Zeptali jsme se několika hlavních představitelů, co je na zkouškách bavilo nejvíc.

„Já si nejvíc užívám milostné scény s Luckou Vondráčkovou. To je taková paráda," prohlásil Mirek Hrabě, který v Touze hraje hlavního hrdinu Bena, jenž se zamiluje do slavné zpěvačky Karin (Lucie Vondráčková). Hrabě se alternuje s Martinem Písaříkem a Honzou Křížem.

„Mě už zkoušky přišly na dvacet tisíc korun!", přiznal Richard Tesařík. „No jo, ale to je tím, že my starý nestoři nevypijeme jedno pivo, ale deset a k tomu dvakrát tolik panáků," dodal se smíchem Ivan Vodochodský.

Hlavní hrdinku Karin hraje Lucie v alternaci s manželkou Petra Koláře Zuzanou, která se po porodu šestiletého syna Petra Pavla vrací na prkna Divadla Kalich. „Je to moje první hlavní role, takže si to moc užívám," říká Zuzana.

„Abych byl se sebou spokojený, potřeboval bych ještě aspoň měsíc zkoušet," říká Jiří Korn, kterého alternuje Henrich Šiška.

Muzikál na motivy filmu Kvaska napsal Daniel Landa a jeho žena Mirjam ho stejně jako film režíruje. „Poslední písničku jsem dopsal v pátek, takže jsem spokojený," tvrdí Dan. „Na Dana je to slušný výkon, protože u ostatních projektů měl týden před zkouškou hotovou sotva polovinu písniček," rýpla si se smíchem Mirjam.

V dalších rolích se představí Dalibor Gondík, Roman Pomajbo, Rudolf Hrušínský ml., Radka Fišarová nebo Jana Fabiánová.

zdroj: www.super.cz